пʼятниця, 8 вересня 2023 р.

День фізичної культури і спорту України

 

День фізичної культури і спорту - державне свято в Україні. Відзначається щорічно у другу суботу вересня з 1994 року. Свято було встановлено "... на підтримку ініціативи фізкультурних і споривних організацій та об'єднань громадян..." згідно з Указом Президента України "Про День фізкультури і спорту" від 29 червня 1994 року № 340/94.

У цей день вітають спортсменів, тренерів, фізкультурників, відзначають їх внесок у популяризацію здорового способу життя та фомування позитивнго іміджу країни на міжнародному рівні.

Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт.

Доброю традицією стало проведення Дня фізичної культури та спорту в нашому ліцеї. Цього року він пройшов у п’ятницю, 8 вересня.

Мета заходів цього дня – активізація фізкультурно-масової роботи в ліцеї, формування у дітей мотивацій до здорового способу життя.

 Участь у заходах брали усі учні школи. План проведення передбачав різні спортивні заходи в залежності від вікових особливостей учнів. Це і змагання, і рухливі ігри, і естафети, і футбол, і волейбол. Учні 5-6 класів брали участь у квесті "Олімпійськими стежками". Одна із станцій квесту була у бібліотеці ліцею. 

Книжкова виставка "Спорт... Спорт...Спорт..."

Пояснення виконання завдань
  
Учні розгадують ребуси, складають прислів'я
РезультатиНемає коментарів:

Дописати коментар