неділя, 31 жовтня 2021 р.

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек - 2021

 З 01 по 31 жовтня 2021року у Смолінському ліцеї № 1  проходив місячник шкільної бібліотеки ( в рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек). Гасло місячника: "Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові трдиції та цінності" ".  Головна мета Всеукраїнського місячника 2021 року – сприяння поглибленню пізнавального інтересу учнів до рідного краю як складової України, виховання у них поваги і шанобливого ставлення до історико-культурної спадщини, пробудженню почуття національної свідомості, любові та поваги до своєї Батьківщини.

    14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій державі відзначається День українського козацтва та День захисника України. До цієї дати, в ліцеї, була підготовлена книжкова виставка "Козацькому роду - нема переводу", проведена інтелектуально-розважальна гра "Сторінками козацької слави".


В рамках місячника  в ліцеї було проведено поетичний флешмоб.

І на останок - зустріч-експромт "Поетичні перлили Кіровоградщини".

Зустріч відбулася з Денисовою С.П., яка познайомила нас із збірками, до яких ввійшли її поезії, зокрема, збірка "Моя маленька Батьківщина". Спілкування було щирим, відвертим, цікавим. Світлана Петрівна радо відповідала на запитання присутніх, ділилася своїми планами. Пообіцяла подумати щодо написання гімну для нашого ліцею.

А десятикласники... Як вони читали поезії поетів земляків? Мурахи по тілу. 

 

 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар